Jdi na obsah Jdi na menu
 


...a sakra...

25. 5. 2017

Lidičky, on vám nikdo neřekl, jak jsme před čtrnácti dny dopadli, že jo?

Tak to rychle napravuju, aniž bych chtěl pana Brambůrka zbavit odpovědnosti za zápis.

Pátek dvanáctýho se nám podařilo se setkat v obrovským a nepřehledným nádraží v Hranicích na Moravě...Peking hadr...no dobře, kecám, tam se nedá ztratit, nádražíčko je pidi. Přesunuli jsme se k Vláďovi a tam to bylo dobrý, dost dobrý, jen místnost měla vysokej strop a lidi, kterejch bylo dost, se nahlas bavili, takže přeřvat to nebylo úplně jednoduchý, ale nakonec hospoda podlehla a Yedowka vyhrála.

Sobota moc pěkná, ušli jsme i hafo kilometrů (když připočtu těžký bágly, kytary, neonosený ramena, moje super bolavý záda - pajdal jsem zase jako nakopnutej osel) a večer se poved ... no úplně vandrovně, náhoda řádila jak černá ruka.

Ani se nám v sobotu nechtělo zpět z našeho paralelního života, jako tradičně. Když jsem jel domu, bylo mi hodně těžko.

Ale to byla neděle 14.5. a to znamenalo, že pokud se nestane nic extra, tak za DVA MĚSÍCE se s Brambůrkem potkáváme znova na začátku velkýho letního vandru.

Vypadá to, že trasu bysme měli, jen to ještě vycizelovat a říct si, že to je vono. Totiž letos je to s trasou tak, že je nám putna, kam půjdeme, důležitý bude, že budeme spolu na vandru. Jak stárneme, tak se nám po sobě pořád víc stejská. Asi se na starý kolena oregistrujeme (což je genderově vyvážená varianta slova "oženíme") a pronajmeme si nějakou pěknou hospůdku, ve který budeme hrát za peníze a pít zadarmo.

Takovýhle růžový plány máme a takový duhový věci nás čekaj. Sakra, to se udělalo teplo...

p. V.